काठमाडौं । महानगरीय प्रहरी बृत्त जनसेवा काठमाडौंले सात लाख पचास हजार बराबरको मोबाइल तथा क्यामेरा चोरी गर्ने व्यक्तिहरु पक्राउ गरेको छ । काठमाडौंको व्यस्त बजार न्युरोडबाट इलेक्ट्रोनिक्स सामान चोरीमा संलग्न ५ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको जनसेवाका प्रहरी प्रमुख डीएसपी सुशिलजंग शाहले हिमालयपोष्टलाई जानकारी दिए ।

पक्राउ पर्नेहरुमा काभ्रे स्थायी घर भइ काठमाडौं ३२ बर्षका प्रकाश तामाङ, २१ बर्षका जनक तामाङ, २९ बर्षकी सोमा रानी तामाङ, दोलखा स्थायी घर भइ काठमाडौं बस्ने ४० बर्षकी छिरिङ शेर्पा र नुवाकोट स्थायी घर भइ काठमाडौं बस्ने २२ बर्षका अमृत राइ रहेका छन्।


ADVERTISEMENT

# # #


न्युरोडको पाकोमा रहेको ताम्राकार कम्प्लेक्सबाट चोरी भएको उजुरी परेपछि प्रहरीले अनुसन्धान अघि बढाएको थियो ।

चोरीमा संलग्न पाँचै जनाको अदालतबाट म्याद थप गरि अनुसन्धान भइरहेको डीएसपी शाहले जानकारी दिएका छन् ।

प्रतिकृया

प्रतिकृया