काठमाडौँ – अदालतले टीकापुर घटनामा दोषी ठहर गर्दै जन्मकैदको फैसला सुनाएका कैलाली क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधि सभामा विजयी नेता रेशम चौधरीको नयाँ सांगीतिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । कठघरमा उभिएर बोलको गीत उनको आफ्नै युट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक भएको हो ।


ADVERTISEMENT


रेशमको शब्द र संगीत रहेको उक्त गीतमार्फत उनले श्रीरामलाई सम्बोधन गर्दै आफू निर्दोष भएको बताएका छन् । चुप लागेर बसेपछि दोषी ठहराउने चलन भएको भन्दै उनले आफूले न्याय माग र क्षमा नचाहिएको बताएका छन् । उनले दोषीलाई दण्ड दिनुपर्ने निर्दोर्षीलाई थुन्न नपाइने बताएका छन् । ‘कसैको भरि जनमत हुने हाम्रो जनमतको कदर नहुने?’, उनले प्रश्न गरेका छन्, ‘उनैले जनता मार्छन् उनै महाराज बन्छन् हे श्रीमान् न्याय देऊ हामीलाई ।’


ADVERTISEMENT

# # #


कठघरमा उभिएर जति सत्य बोलेर न्याय पाऊँ भनेर झुकेपछि निरीह ठानी दोषी ठहराउने गरेको गुनाशो उनले गीतमार्फत पोखेका छन् ।

सुजेन तिगेला लिम्बु र अनु चौधरीको स्वर रहेको गीतको रेकर्ड विप्लव अधिकारीले र एरेन्ज विष्णु अधिकारीले गरेका हुन् ।

भिडियो हेर्नुहोस् :

प्रतिकृया

प्रतिकृया