काठमाण्डौ – नेपाली कांग्रेसका नेता एवं नेपाल विद्यार्थी संघका पूर्व केन्द्रिय अध्यक्ष नैनसिंह महरले सबै विद्यार्थीहरुलाई परिचय पत्रको आधारमा निःशुल्क खाद्यान्न, इन्टरनेट र घर जान छुटको व्यवस्था गर्न सरकारलाई आग्रह गरेका छन् ।


ADVERTISEMENT


नेपाल विद्यार्थी संघ शंकरदेव क्याम्पसले आयोजना गरेको विद्यार्थीका लागि राहत वितरण कार्यक्रममा राहत वितरण गर्दै नेपाली कांग्रेस कोभिड अनुगमन समितिका सदस्यसमते रहेका नेता महरले यस्तो आग्रह गरेका हुन् ।


ADVERTISEMENT

# # #


लामो समयदेखिको कोरोना महामारीका कारण देशभरका ८५ लाखभन्दा बढी विद्यार्थीहरुको पढाईसँगै गाँस बासमा ठूलो समस्या परेको र भारी बर्षाका कारणले समेत ठूलो जनधनको क्षति भएर जनजीवन बिचल्लीत भएको र यसबाट विद्यार्थीहरु सबैभन्दा बढी प्रभावित भएको नेता महरले बताए ।

वर्तमान कम्युनिस्ट सरकार यति ठूलो महामारी बाढी पहिरोले जनताले ज्यान गुमाइरहेको बेला पनि सत्ता जोगाउन मात्रै लागिरहेको र आवश्यक राहत र पुनःस्थापनामा नलागेको नेता महरको भनाई छ । सरकार जनपक्षीय कुरामा गम्भीर नबनेर मानवता विरोधी कार्यमा लागेको महरको आरोप छ ।


ADVERTISEMENT

#
#


कार्यक्रममा नेविसंघ शंकरदेव क्याम्पसका अध्यक्ष विवेक लामा लगायतका नेताहरुको बिशेष सक्रियतामा राजनधानीमा रहेका पाँच सय पचपन्न जनालाई खाद्यान्न वितरण गरिएको छ ।

प्रतिकृया

प्रतिकृया