काठमाडौँ– सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) की सांसद सांसद गंगा चौधरी सत्गौवाले डा. गोविन्द केसी अपराधी भएकाले कारबाही हुनुपर्ने माग गरेकी छन् ।

आइतबार प्रतिनिधिसभाको बैठकमा चिकित्सा शिक्षा विध्येयकमाथिको छलफलमा बोल्दै सांसल चौधरीले डा केसीको अनसनका कारण अस्पताल बन्द हुँदा बिरामीको उपचार नपाएर ज्यान गएको भन्दै डा केसीलाई कारबाही गर्न माग गरेकी हुन् ।


ADVERTISEMENT

# # #


‘दाङको लमही नगरपालिका वडा नं १ का ‘हेपाटाइटिस बी’ का बिरामी गोविन्द चौधरीलाई महाराजगञ्जस्थित टिचिङ अस्पतालले भर्ना नगर्दा ज्यान गएको छ । यस्ता धेरै उदाहरण छन् । यसको जिम्मेवारी कसले लिने ? डा केसीले कि नेपाली कांग्रेसले ?’ उनले प्रश्न गरिन्, ‘त्यसकारण म सरकारसंग अनुरोध गर्न चाहन्छु, डा. गोविन्द केसी हत्यारा हुन् । हत्यारालाई कारबाही गर्ने कि नगर्ने ?’

यस्तै उनले देश संघियातामा गइसकेकाले मेडिकल खोल्ने या नखोल्ने भन्नेबारे निर्णय गर्ने अधिकार प्रदेश सरकारलाई दिनुपर्ने बताइन् ।

प्रतिकृया

प्रतिकृया