नवलपरासी – नवलपरासी जिल्ला सुस्तामा नागरिक समूहले एक बिशेष कार्यक्रम को आयोजना गरि सिमानामा पर्खाल लगाऔं अभियानको सुरूवात गरेको छ । सिमाना मिच्न नदिई माटोको रक्षा गर्न र सिमानामा हुने अनैतिक क्रियाकलाप रोक्न भन्दै अभियान सुरु गरिएको हो ।

विभिन्न गिरोहले खुला सीमानाको फाइदा उठाउँदै सिमानामा रहेका नागरिकहरूलाई दिने दुख, कस्ट, गुण्डागर्दी लगायतको अन्त्य गर्दै समग्रमा राष्ट्रिय सुरक्षालाईबलियो बनाउन सिमाना पर्खाल लगाउनु पर्ने अभियानका अध्यक्ष निगम हुमागाँईले बताए।


ADVERTISEMENT


# # #


सिमानामा पर्खाल अत्यन्तै आवश्यक रहेको भन्दै सिमाबासीले अभियानको स्वागत गरेका छन् । “देशको सिमानाको रक्षाका लागी ज्यान दिन तयार छौं । सिमाड्कन गरि पर्खाल लगाउनु आवश्यक छ ।’ सुस्ता बचाउ अभियान कि महिला नेतृ लैना बेगमले भनिन्, ‘हामी महिला बालबालिका, बृद्ववृद्वा सवै धर्म , जाती, समुदाय, राजनैतिक पार्टिर्टीहरू यस अभियानमा एकबद्व भई साथ दिन्छौं” ।

नागरिक समूहका अध्यक्ष निगम हुमागाँईको नेतृत्वमा सुस्ता पुगेको टोलिलाई सुस्ता बचाउ अभियानका गोपाल गुरूड्, उपाध्यक्ष आदम खाँ लगायत स्थानीय सुस्ताबासिले भव्य स्वागत गरेका थिए ।

प्रतिकृया

प्रतिकृया